Konsolidacja oddłużeniowa jest jednym z powszechnie stosowanych leków na chorobę współcześnie dotykającą wiele osób, czyli prze kredytowanie.

Prze kredytowanie, czyli doprowadzenie do sytuacji życia ponad możliwości finansowe to pompowanie balona własnych długów, którego przeznaczeniem jest pęknięcie. Im później to się stanie, to znaczy im więcej do balona wtłoczymy długów, tym większy będzie huk w momencie jego pęknięcia.

A co się z tym wiąże? Dla wielu jest to życiowa rewolucja, gdyż nagle zderzyć się muszą z innym światem – światem dłużników. O ile wcześniej, w trakcie kredytowania się ponad stan, byli przez swoich wierzycieli traktowani jak klienci z najwyższej półki, teraz wszystko się zmienia.

Ten sam wierzyciel, a jakże inny ton rozmowy, jakże inne traktowanie, jakże inne podejście. Zaczyna się bowiem windykacja….

Aby nie dopuścić do takiego czarnego scenariusza i przepompowania balona ponad stan w sytuacji uzmysłowienia sobie zagrożenia należy sięgnąć po rozwiązanie. Najprostszym i najbardziej dostępnym jest

konsolidacja oddłużeniowa

czyli scalenie swoich zobowiązań w jeden kredyt i płacenie jednej raty.

Serwis nasz pomaga i wspiera w realizacji tego prostego z pozoru, ale trudnego z praktyce, zadania. Każdy balon pompowany przez osobę żyjącą na kredyt jest inny i każdy wymaga innego produktu.

U nas znajdziesz bez zbędnego szukania wszystkie – niezależnie od Twojej sytuacji. Pomożemy Ci wskazać produkty oddłużeniowe pod hipotekę, pozabankowe oraz tradycyjne bankowe kredyty oddłużeniowe.

Odpowiednio wcześnie konsolidując swoje zadłużenia unikniesz pułapki, jaką zastawia na siebie bardzo duża część posiadaczy kredytów, którzy przegapiają moment w którym osiągnęli stan przekredytowania. Efektem jest pętla kredytowa, która zmienia całe życie, doprowadza do finansowej ruiny, niszczy małżeństwa, kariery, rujnuje psychikę.

Konsolidacja oddłużeniowa to połączenie w jeden produkt kredytowy wszystkich zobowiązań. Jest ona  szansą na pozbycie się wszystkich problemów związanych z nadmiarem zobowiązań w obrębie jednego miesiąca płatniczego. Skorzystaj z niej odpowiednio dobierając odpowiedni produkt: kredyt lub pożyczkę. Płać jedną ratę, na którą Cię stać.

Jak znaleźć pożyczkę na oddłużenie?

Nie jest to proste, gdyż z reguły osoby starające się o pożyczkę na spłatę długów mają bardzo złożoną historię zadłużenia. Dlatego przed podjęciem działań takich jak konsolidacja oddłużeniowa warto przeczytać jak sprawdzić się na listach dłużników. Ponieważ istnieją również pożyczki na oddłużenie bez sprawdzania baz (czyli BIK i BIG) istnieje na listach dłużników nie jest dużą przeszkodą, aby otrzymać pomoc w oddłużeniu.

Najlepszym sposobem sprawdzenia możliwości konsolidacji i oddłużenia jest sprawdzenie wielu możliwości jednocześnie.