Pożyczka w banku to bezpieczny sposób na pożyczenie gotówki przez osoby potrzebujące pieniędzy. Jednakże w obrębie wielu banków oferta ofercie nie jest równa. Pomimo to każdy bank będzie starał się wmówić klientowi, że to właśnie jego pożyczka jest najtańsza.

Nic z tych rzeczy. Różnice w kosztach pożyczek bankowych są bardzo duże i zależą od kilku składowych: oprocentowania, prowizji banku, ubezpieczenia, opłaty wstępnej lub przygotowawczej, aktualnie trwającej promocji. Ten ostatni element można wykorzystać, aby znaleźć na rynku faktycznie tanią ofertę pożyczek – za taką ofertę możemy przyjąć każdą pożyczkę, której koszt nie przekroczy 5% w skali roku. Przykład taniej pożyczki bankowej: kwota otrzymana 15000 zł, okres spłaty 2 lata (24 miesiące), kwota raty 655 zł. Całkowity koszt pożyczenia kwoty 15000 zł na dwa lata wyniesie w tym przypadku 720 zł – i taką oto pożyczkę możemy nazwać tanią i atrakcyjną.

Jeśli chcesz zatem pożyczać najtaniej i nie tracić czasu na żmudne przeglądanie ofert wielu banków, nasze narzędzie w postaci wyszukiwarki najtańszych pożyczek jest dla Ciebie niezastąpione.

Dzięki rankingowi najtańszych pożyczek masz dostęp do zawsze aktualnych ofert tych najbardziej znanych, jak i mocno niszowych banków w Polsce.

Ranking tanich pożyczek to dla Ciebie hipermarket okazji zgromadzonych w jednym miejscu. Wyszukiwanie pożyczki zajmie Ci dosłownie minutę, masz również gwarancję, że podany w tabeli koszt jest kosztem całkowitym bez ukrytych składowych.

Jeden rzut oka na ranking pożyczek bankowych pozwoli Ci na zorientowanie się w jakim banku warto wziąć kredyt, a jaki traktuje Cię jak klienta do przysłowiowego „wydojenia z pieniędzy”.

Oszczędność czasu i oszczędność kosztów to dwa elementy, które sprawiają, że zyskujesz przewagę nad innymi uczestnikami rynku w wyszukiwaniu najlepszej i najtańszej pożyczki.

Pożyczaj zatem najtaniej i zapomnij o przepłacaniu za dostęp do pieniędzy banków.